43 KM-deltakere i bordtennis-KM

KM-DELTAKERE: Noen av de unge mesterskapsdeltakerne samlet i Jevnaker Bordtennishall.

KM-DELTAKERE: Noen av de unge mesterskapsdeltakerne samlet i Jevnaker Bordtennishall. Foto:

Av
DEL

InnsendtKretsmesterskapet i Oppland fylke samlet 43 deltakere fra fire klubber i Jevnaker Bordtennishall sist helg. Her er resultatlistene:

Nybegynnere:

1. Kaja Jensen, Jevnaker

2. Christian H. Bjørnsgaard, Lillehammer

3. Hans Aleksander Myhrum, Lillehammer

3. Ervin Georg Egelandsdal, Jevnaker

5. Martin Jensen, Jevnaker

5. Johnson N. Adum, Jevnaker

5. Isak Døhlen-Jacobsen, Jevnaker

5. Tereza Hauptvogel, Vind

9. Noemi Milewska, Harestua

9. Tony Herting, Jevnaker

9. Sivert Edvard Båshus, Harestua

9. Stig André Boberg, Jevnaker

9. Muhamed Reza, Jevnaker

13. Johannes Kløve, Harestua

13. Josefine Kløve, Harestua

B-sluttspill:

1. Stig André Boberg, Jevnaker

2. Tony Herting, Jevnaker

3. Noemi Milewska, Harestua

3. Josefine Kløve, Harestua

5. Johannes Kløve, Harestua

5. Sivert Edvard Båsnes, Harestua

5. Muhamed Reza, Harestua

Rekrutter:

1. Simen Trontveit, Harestua

2. Jonas Kjølsø, Harestua

3. Eivind Stenerud Sørum, Jevnaker

4. Eivind Nygård, Jevnaker

Jenter 15/Damer junior:

1. Maria G. Rolfsnes, Harestua

2. Tereza Hauptvogel, Vind

3. Noemi Milewska, Lillehammer

Gutter 15/Herrer junior:

1. Jonas Jensen, Jevnaker

2. Jonas Kjølsø, Harestua

3. Kevin Svendsbråten, Jevnaker

3. Simen Trontveit, Harestua

5. Eivind S. Sørum, Jevnaker

5. Christian H. Bjørnsgaard, Lillehammer

7. Hans Aleksander Myhrum, Lillehammer

Herrer D:

1. Watchara Chadkarn, Jevnaker

2. Kjetil Kløve, Harestua

3. Leif Thorbjørn Jensen, Jevnaker

3. Arne Gunnar E. Ellevold, Harestua

5. Odd T. Olsen, Vind

5. Daniel Guddal, Harestua

7. Kevin Svendsbråten, Jevnaker

7. Wojciech Czapczyk, Jevnaker

7. Daniel F. Grefsrud, Jevnaker

10. Janne Dahl, Vind

10. Raymond Boger, Jevnaker

B-sluttspill:

1. Wojciech Czapczyk, Jevnaker

2. Daniel F. Grefsrud , Jevnaker

3. Janne Dahl, Vind

3. Raymond Boger, Jevnaker

5. Kevin Svendsbråten, Jevnaker

Damer åpen:

1. Janne Dahl, Vind

2. Ping Liang Kornbråten, Jevnaker

3. Trine Nielsen, Harestua

4. Lene Jensen, Jevnaker

5. Linda Svendsbråten, Jevnaker

6. Anne Stenerud, Jevnaker

Herrer åpen:

1. Terje Herting, Jevnaker

2. Snorre A. Aarsund, Harestua

3. Daniel F. Grefsrud, Jevnaker

3. Thomas Møller, Jevnaker

5. Watchara Chadkarn, Jevnaker

5. Markus Brunsæl, Harestua

5. Alexander Karlsrud, Harestua

5. Leif Thorbjørn Jensen, Jevnaker

9. Morten Stenvold, Vind

9. Kevin Svendsbråten, Jevnaker

9. Kjetil Kløve, Harestua

9. Daniel Guddal, Harestua

13. Jonas Jensen, Jevnaker

13. Wojwiech Czapczyk, Jevnaker

13. Raymond Boger, Jevnaker

13. Arne Gunnar E. Ellevold, Harestua

Fair Play-premier:

Kjetil Kløve, Harestua

Linda Svendsbråten, Jevnaker

Noemi Milewska, Harestua

Eivind Stenerud Sørum, Jevnaker

Send oss tekst og bilder «

Bidra til Ditt Hadeland! Vi oppfordrer deg til å fortelle om arrangement du har vært på.

Artikkeltags