Helgens store spiller ble Lisa Maria Lange med tre klasseseirer.

Den lovende 12-åringen gikk til topps i klassene 12, 13 og 14 år. Sammen med Emma Gustavsen Rolfsnes tok hun også seieren i klasse jenter double. Sistnevnte vant klasse 15 år.

Silje Flyen og Maren Stensli fulgte opp med sølv i double og hver sin 3. plass i single.

Resultatlistene viser at Harestua-jentene dominerer både på topp og bredde i regionen med sine mange fine plasseringer.

Også på guttesiden hevdet lokale utøver seg meget bra. Doubleparet Snorre Amundsen Aarsund/Mikkel Gudmundsen fra Harestua knuste alle konkurrenter, mens Stig Amundsen fra Harestua sørget for lokal klasseseier i veteranklassen.

Resultater:

Jenter 12 år: 1. Lange Lisa Marie, Harestua IL, 3. Ruud Julie Grina, Harestua IL, 5 Boström Moa Håpnes, Harestua IL

Jenter 13 år:

1. Lange Lisa Marie, Harestua IL, 2. Rolfsnes Emma Gustavsen, Harestua IL 5. Ruud Julie Grina, Harestua IL, 5. Boström Moa Håpnes, Harestua IL

Jenter 14 år:

1. Lange Lisa Marie, Harestua IL, 3. Rolfsnes Emma Gustavsen, Harestua IL, 5. Marring Dina Sorkness, Harestua IL

Jenter 15 år:

1. Rolfsnes Emma Gustavsen, Harestua IL, 2. Lange Lisa Marie, Harestua IL, 3. Flyen Silje, Harestua IL, 3. Stensli Maren Horn, Harestua IL, 5. Moger Mina, Harestua IL

Jenter 15 double:

1. Lange Lisa Marie/Rolfsnes Emma Gustavsen, Harestua IL 2. Stensli Maren Horn/Flyen Silje, Harestua IL 3. Moger Mina/Neskvern Mathilde, Harestua IL/Kobra BTK 3. Rosjø Amanda Løkken/Ruud Julie Grina, Harestua IL

Jenter 10 år:

1. Neskvern Mathilde, Kobra BTK, 2. Aarsund Sigrid Amundsen, Harestua IL 4. Rolfsnes Maria Gustavsen, Harestua IL

Gutter 15 år:

1. Hoel Mats, Fokus BTK, 5. Gudmundsen Mikkel, Harestua IL, 9. Aarsund Snorre Amundsen, Harestua IL

Gutter 14 år:

1. Magnusson David, Arvika BTK, 3. Ødegård Alexander Hansen, Jevnaker BTK

Gutter double 15

1. Aarsund Snorre Amundsen/Gudmundsen Mikkel, Harestua IL, 3. Brunsæl Markus/Knudsen Simen, Harestua IL

Veteran 35 (sø.):

1. Gundersen Thomas, Lynild BTK, 2. Götestam Olof, Jevnaker BTK 3. Amundsen Joe, Harestua IL

Herrer B (lø.):

1. Andersen Roy, B-72, 5. Amundsen Joe, Harestua IL, 5. Götestam Olof, Jevnaker BTK, 9. Brunsæl Markus, Harestua IL

Herrer B (sø.):

1. Relte Hampus Årstrøm, Arvika BTK 5. Aarsund Snorre Amundsen, Harestua IL 5. Götestam Olof, Jevnaker BTK, 9. Amundsen Joe, Harestua IL, 9. Gudmundsen Mikkel, Harestua IL

Herrer Junior:

1. Hoel Mats, Fokus BTK, 5. Ødegård Alexander Hansen, Jevnaker BTK, 5. Gudmundsen Mikkel, Harestua IL, 5. Aarsund Snorre Amundsen, Harestua IL, 9. Brunsæl Markus, Harestua IL

Herrer veteran:

1. Amundsen Stig, Harestua IL

Herrer Åpen:

1. Espedalen Lars Erik, Fokus BTK, 3. Su Yi Hsiung, Jevnaker BTK, 5. Møller Thomas, Jevnaker BTK