Madshus-rennet

I FORM: Bendik Moe fra Team Hadeland og Moen ble nummer tre i klasse M18 år. Foto: Privat

I FORM: Bendik Moe fra Team Hadeland og Moen ble nummer tre i klasse M18 år. Foto: Privat

Artikkelen er over 9 år gammel

Resultater fra Madshus-rennet 8. februar:

DEL

G-10: Even Skjaker Borgli, Jaren IL, 5,25, Sander Lebiko, Svea Skilag, 5,18, Stian Pettersen, Svea Skilag, 6,31.

G-9: Kjetil Hovde Gulbrandsen, Moen Spkl, 5,51.

G-8: Henrik Ekera Hoff, Moen Spkl, 7,52, Erik Øverlier, Moen Spkl, 10,17.

J-10: Oda Lehre, Brandbu IF, 10,53, Anna Nygård Snellingen, Svea Skilag, 6,33.

G-12: 1. Petter Stakston, Søre Ål IL, 8,55, 5. Ola Snellingen, Svea Skilag, 9,15, 20. Vetle Gunnar Lyckander, Gran IL, 10,13, 25. Petter Thormodsen, Svea Skilag, 10,30, 31. Karl Anders Sagadalen, Brandbu IF, 11,04.

G-11: 1. Håkon Gulbrandsen, Øystre Slidre IL, 9,23, 6. Edvard Øverlier, Moen Spkl, 10,09, 9. Marius Gulbrandsen, Moen Spkl, 10,29, 24. Hans Oscar Morstad, Svea Skilag, 13,05, 25. Erling Andreassen Oppen, Svea Skilag, 14,08.

G-14: 1. Tormod Stikbakke, Østre Toten Skilag, 10,43, 13. Bjørnar Kvåle, Brandbu IF, 12,13.

G-13: 1. Sindre Bergan Jakobsen, Roterud IL, 11,32, 2. Aslak Gundersen Holth, Svea Skilag, 11,35, 7. Sondre Lebiko, Svea Skilag, 12,35, 16. Ole Gamme, Gran IL, 13,15, 20. Fredrik Øverlier, Brandbu IF, 13,23.

J-14-HC: 1. Anne Karen Olsen, Svea Skilag, 17,18.

J-13: 1. Marte Nordlunde, Follebu Skiklubb, 12,12, 11. Maren Nordli Lunner, Gran IL, 17,07.

G-15: 1. Oliver Furuli, Lillehammer Skiklub, 13,03, 7. Christian Gulbrandsen, Gran IL, 13,42, 20. Jon Christen Bjone, Brandbu IF, 16,49.

J-15: 1. Thea Krokan Murud, Roterud IL, 14,39, 4. Marie Renee Sørum Gangsø, Svea Skilag, 16,06, 6. Lillann Gulbrandsen, Gran IL, 16,34, 10. Silje M Lunner, Gran IL, 17,19, 11. Hege Gulbrandsen Koppervik, Gran IL, 17,29.

K-17: 1. Britt Thorshaug Granrud, Rendalen IL, 14,56, 4. Stine Haga Dalberg, Harestua IL Team, 16,22.

M-17: 1. Markus Johansen Westgaard, Trøsken IL, 25,46, 6. Gjermund Kittelsrud, Vestre Gran IL Team, 27,34, 13. Ole Gunder Skiaker, Gran IL Team Hadeland, 29,28.

M-18: 1. Henning Andre Ofstad, Bardu IL, 25,26, 3. Bendik Moe, Moen Spkl Team, 26,05, 12. Ole Anders Skari, Brandbu IF Team, 30,35.

Menn senior: 1. Sjur Røthe, Voss IL Team Manpower, 24,08, 4. Daniel Lunde, Harestua IL Team, 24,46.

Artikkeltags