Gå til sidens hovedinnhold

Se alle resultatene: Sprint-KM for skiskytterne

Her finner du resultater fra KM i skiskyttersprint på Vingrom lørdag.

Resultater

Jenter 11 år: 1 Bekkevold Kaia Elen Storsveen (Vingrom IL) 16:09.6, 2 Jøranli Ingrid (Nordre Land IL) 16:50.5

Jenter 12 år: 1 Helle Tinde Nythun (Skrautvål IL) 14:09.8, 2 Andersen Synne Engen (Øystre Slidre IL) 16:05.6

Jenter 13 år: 1 Gigstad-Bergene Eline (Skrautvål IL) 12:09.3, 2 Tverbekkmo Anine Haugen (Østre Toten Skilag) 13:55.8, 3 Hagen Nora Moe (Østre Toten Skilag) 14:32.9, 4 Røhjell Julie (Vingrom IL) 14:42.7, 5 Berland Matilde Aurstad (Vingrom IL) 17:06.0, 6 Andreassen Tuva Klette (Østre Toten Skilag) 18:53.8, 7 Nordseth Ingrid (Nordre Land IL) 19:50.3

Jenter 14 år: 1 Vigerust Vilde Linnéa (Østre Toten Skilag) 11:52.1, 2 Dokken Anne Birgit (Nordre Land IL) 12:05.1, 3 Bekkelund Selma (Østre Toten Skilag) 13:05.0, 4 Alfstadsæther Andrea (Østre Toten Skilag) 13:30.5, 5 Næstad Johanna Elisabeth Pettersen (Vingrom IL) 17:01.5

Jenter 15 år: 1 Tronrud Sara Agnethe Granvang (Nordre Land IL) 15:29.7, 2 Grønlien Ane Byvold (Vingrom IL) 15:50.8, 3 Urnes Oda Aase (Østre Toten Skilag) 16:03.1, 4 Skaug Sunniva Raddum (Vingrom IL) 18:18.1

Jenter 16 år: 1 Christensen Vilde Marie Thon (Skrautvål IL / Team Valdres Ski) 16:37.0

Kvinner 17 år: 1 Jøranli Lene (Nordre Land IL / NTG-L) 20:12.2, 2 Røtter Hannecke Lergaard (Lier IL / NTG-L) 21:20.4, 3 Kvernerud Anine Schrader (Asker Skiklubb / NTG-L) 21:56.1, 4 Fodstad Hanna Lerche (Østre Toten Skilag / Team Lygna skiskyting) 23:29.0

Kvinner 18 år: 1 Groven Eira Reier (Drammen Strong / NTG-L) 21:02.0, 2 Hareland Ane-Marie Berget (Dombås IL / NTG-L) 21:21.9, 3 Ulheim Silje Marie Frich (Dombås IL / NTG-L) 22:39.8

Kvinner 19 år: 1 Rolstad Kristiane Almeland (Oslo Skiskytterlag / NTG-L) 20:05.3, 2 Winsvold Linnea (Lier IL / NTG-L) 20:24.8, 3 Taarud Ingrid (Vingrom IL / NTG-L) 20:29.4

Gutter 11 år: 1 Andreassen Olve Klette (Østre Toten Skilag) 14:15.2, 2 Alm Vetle (Østre Toten Skilag) 15:24.0, 3 Skaug John Raddum (Tretten Skiskytterlag) 15:47.9, 4 Alm Vemund (Østre Toten Skilag) 16:04.1, 5 Ellefsen Ola Helge Strand (Vingrom IL) 18:02.1, 6 Klette Johan Gerhard (Østre Toten Skilag) 18:30.2

Gutter 12 år: 1 Weeg Julian Søndrol (Skrautvål IL) 12:38.0, 2 Aasvoll-Rognlien Henrik (Østre Toten Skilag) 12:42.4, 3 Saxegaard Simon Gustavsen (Vingrom IL) 13:53.2, 4 Berg Jonas Odden (Vingrom IL) 14:37.8, 5 Torseth Sigve (Vingrom IL) 14:42.6, 6 Lybeck Mats (Vingrom IL) 16:55.8

Gutter 13 år: 1 Jørstad Haldor Fauske (Øystre Slidre IL) 13:09.9, 2 Fauchald John (Østre Toten Skilag) 13:31.1, 3 Rustbakken Halvor Fladsrud (Østre Toten Skilag) 13:45.8, 4 Selbæk August (Vingrom IL) 14:23.5, 5 Ouren Arne (Vingrom IL) 14:41.1, 6 Smidesang Olav (Vingrom IL) 15:30.4

Gutter 14 år: 1 Klette Olav Inge (Østre Toten Skilag) 13:36.8, 2 Bekkevold Ole Jonas Storsveen (Vingrom IL) 14:07.6, 3 Furuseth Jørgen (Nordre Land IL) 15:09.3

Gutter 15 år: 1 Fauchald Eskil (Østre Toten Skilag) 17:02.4, 2 Bakkely Marcus (Østre Toten Skilag) 17:43.9, 3 Bakke Even Hammerud (Østre Toten Skilag) 17:53.8, 4 Hagen Magnus Moe (Østre Toten Skilag) 17:53.9, 5 Daviknes Teodor (Vingrom IL) 18:07.1, 6 Jøranli Sindre (Nordre Land IL) 18:08.5, 7 Sørbotten Kristian (Vingrom IL) 18:22.9, 8 Wattum Mathias (Nordre Land IL) 18:48.2, 9 Verhoeve Kassander Kristiansen (Vingrom IL) 19:13.2

Gutter 16 år: 1 Gigstad-Bergene Tobias (Skrautvål IL) 14:50.6, 2 Ringli Martin Jørstad (Øystre Slidre IL) 15:07.8, 3 Ramsfjell William Brekken (Vingrom IL) 15:36.9, 4 Alm Oliver (Østre Toten Skilag) 16:52.4, 5 Kristoffersen Oscar Julsvik (Søndre Ål Sportsklubb) 18:58.8

Menn 17 år: 1 Tosterud Håvard (Østre Toten Skilag / NTG-L) 20:40.2, 2 Rusten Sivert Kristian (Lier IL / NTG-L) 21:07.2, 3 Kvanli Ole-Kristian (Målselvs Skiskyttere / NTG-L) 22:24.9, 4 Runer Fabian Von Saldern (Bærums Skiklub / NTG-L) 22:25.8, 5 Alfstadsæther Jakob (Østre Toten Skilag / NTG-L) 23:30.0, 6 Wallenius Jakob (Oslo Skiskytterlag / NTG-L) 24:01.1, 7 Smidesang Eiliv (Vingrom IL / Team Blåne) 26:49.0, 8 Smidesang Magnus (Vingrom IL / Team Blåne) 28:04.1

Menn 18 år: 1 Lundby Jakob (Østre Toten Skilag / NTG-G) 21:18.8, 2 Hannevold Håkon (Drammen Strong / NTG-L) 22:06.1, 3 Nørstegård Syver Brøste (Dombås IL / NTG-L) 22:48.5, 4 Risholt Olav (Froland IL / NTG-L) 22:58.0, 5 Nustad Anton Martinus Haugen (Vingrom IL / Team Blåne) 24:34.8, 6 Gregersen Vegard (Vingrom IL / Team Blåne) 25:04.8, 7 Valle Sondre Røyne (Gjøvik Skiklubb / Team Blåne) 25:11.8, 8 Øygard Sigurd (Skrautvål IL / Team Valdres Ski) 0:00.0

Menn 19 år: 1 Alm Tobias (Østre Toten Skilag / NTG-L) 21:14.0, 2 Christensen Christian Thon (Skrautvål IL / Team Valdres Ski) 21:22.1, 3 Stubrud Bjørn Lindvik (Vingrom IL / NTG-L) 21:33.6, 4 Thon Vegard (Skrautvål IL / Team Valdres Ski) 21:42.9, 5 Tyldum Jonas (Snåsa Skiskytterlag / NTG-L) 21:53.5, 6 Willassen Johannes (Oslo Skiskytterlag / NTG-L) 22:31.2, 7 Fauchald Lars (Østre Toten Skilag / Team Lygna skiskyting) 22:35.8, 8 Eng Anders Alme (Nordre Land IL / Team Valdres Ski) 23:06.6, 9 Berland Vinjar Aurstad (Vingrom IL / Team Blåne) 23:57.2, 10 Renolen Olav Solan Knudsen (Fet Skiklubb / NTG-L) 24:15.7, 11 Ulset Ådne (Vingrom IL / Team Blåne) 24:18.3, 12 Gisleberg Oskar Kristian (Søndre Ål Sportsklubb / Team Lygna skiskyting) 24:43.2, 13 Virum Vegard Otterlei (Byåsen Skiskytterlag / NTG-L) 0:00.0

Jenter 10 år og yngre nybegynnere (fullført): Trøseid Kaja Stenmyren (Vingrom IL), Felde Andrine (Nordre Land IL), Kjøs Eline (Vingrom IL), Bergene Selma Gigstad (Skrautvål IL), Helle Fride Nythun (Skrautvål IL), Aasvoll-Rognlien Carmen (Østre Toten Skilag), Wik Mathea (Vingrom IL), Andersen Åsne Engen (Øystre Slidre IL)

Gutter 10 år og yngre nybegynnere (fullført): Bekkelund Linus (Østre Toten Skilag), Thon Sebastian Bjordal (Skrautvål IL), Thon Mathias Bjordal (Skrautvål IL), Daviknes Magnus (Vingrom IL), Vedum Johan (Tretten Skiskytterlag), Moldegård-Kolstad Kristoffer (Vingrom IL), Weeg Emil Søndrol (Skrautvål IL), Saxegaard Fredrik Gustavsen (Vingrom IL), Ourom Edvard (Tretten Skiskytterlag), Nereng Ole Henrik Gjerdbakken (Nordre Land IL), Marstein Emil Rosenborg (Vingrom IL)

Gutter 11-12 år nybegynnere (fullført): Gjerdalen Gard (Nordre Land IL), Rønningen Emil Koll (Nordre Land IL), Skolby-Szacinski Trym (Vingrom IL), Svenson Alfred Gustav (Øystre Slidre IL), Kjøs Peder (Vingrom IL)

Kommentarer til denne saken